Навчання
/
Історія сучасного
мистецтва за 120 хвилин
Мистецтво
Чи можливо за 120 хвилин збагнути усі перипетії, що змінили мистецтво у ХХ столітті? Мабуть ні, але цього часу буде більш ніж вдосталь, щоб зрозуміти, чому мистецтво ХХ століття стало таким, яким ми бачим його у музеях сучасного мистецтва.

Мова викладання – українська.
400 грн
Відеолекція
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Виклад однієї дисципліни за 2 години від провідного фахівця
Про лекцію
Сучасне мистецтво — особлива мисленнєва діяльність, яка охоплює розмаїття художніх засобів та різних галузей знань, що дають можливість замислитись над майбутнім.

За 120 хвилин ми розглянемо різні практики, авторські позиції та твори, які змінили парадигму розуміння мистецтва, статусу творця та мистецького твору крізь соціальний та політичний виміри.

Ці 120 хвилин потрібні, щоб позбутися скепсису та упереджень і назавжди змінити ставлення до мистецтва. Або навпаки — отримати надійні аргументи у суперечках з друзями. Провокуємо, обговорюємо та вивчаємо головне покликання сучасного мистецтва.
Це завжди актуальні теми й лекції від найавторитетніших інтелектуалів України
Для тих, хто цінує лаконічність, стислість й авторитетну думку
120 хвилин
Це авторська оптика, завдяки якій ви можете осягнути основні закономірності
Це насамперед «вектор» вашого розвитку; це «кістяк» на який варто спиратися, якщо ви захочете дослідити тему самостійно
Лекторка
Тетяна Кочубінська
Мистецтвознавиця, незалежна кураторка, дослідниця та авторка.

Основна сфера діяльності — українське сучасне мистецтво. Була кураторкою Дослідницької платформи PinchukArtCentre, де займалася створенням цифрового архіву сучасного українського мистецтва.

У своїй кураторській практиці Тетяна цікавиться питаннями відповідальності, пам’яті й травм, пов’язуючи радянське минуле із сучасним суспільством.