Навчання
/
Історія сучасної архітектури за 120 хвилин
Креативні індустрії
Архітектуру називають «застиглою музикою», «виразником устоїв». Часом вона красномовніше за літописні сторінки розповідає про життя і культуру минулих поколінь, та ще більше архітектура здатна розказати про те, чим сьогодні живе людина.

Мова викладання – російська.
400 грн
Відеолекція
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Виклад однієї дисципліни за 2 години від провідного фахівця
Про лекцію
Що ви уявляєте під словами "сучасна архітектура"? Химерні будівлі, скляні хмарочоси, футуристичні сади Сингапура? Прослухавши лекцію ви дізнаєтесь про основні напрямки та стилі сучасної архітектури, ознайомитесь з історіями найталановитіших архітекторів та почуєте про головні будівлі світу ХХ-ХХІ століття. І побачите, що архітектура — це постійний рух та майже ілюстрація історії людства.

Це завжди актуальні теми й лекції від найавторитетніших інтелектуалів України
Для тих, хто цінує лаконічність, стислість й авторитетну думку
120 хвилин
Це авторська оптика, завдяки якій ви можете осягнути основні закономірності
Це насамперед «вектор» вашого розвитку; це «кістяк» на який варто спиратися, якщо ви захочете дослідити тему самостійно
Лектор
Гліб Ушаков
Oдин з найулюбленіших лекторів наших слухачів, на його лекції збирається черга, як на моновиставу. Гліб – архітектор-дизайнер та вільний художник, кандидат наук та доцент Київського національного університету будівництва та архітектури. Майже 10 років він сам працював архітектором і не лише в теорії знає, як формується обличчя міст. Він з легкістю розверне перед вами масштабну картину еволюції архітектурної ідеї — від Неоліту до надсучасних хмарочосів.