Навчання
Відеолекція
/
Історія літератури
за 120 хвилин
Суспільні науки
Історія світової літератури налічує тисячі книжок. Як не загубитись серед цього багатства, що пов'язує Гомера та Шекспіра, і хто є героями творів жінок-письменниць?

Мова викладання – українська.
400 грн
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Виклад однієї дисципліни за 2 години від провідного фахівця
Про лекцію
Як читати книжки коли на них немає часу? Як розібратись в літературі, коли її щороку стає все більше? Ростислав Семків підготував читацький марафон, щоб ви за 2 години охопили те, що філологи вчать роками. Ми пропливемо від «Одіссеї» до Забужко. Поговоримо про лірику Сапфо та магічний реалізм Маркеса, з'ясуємо, хто такий «Улісс» та чому навіть потримати в руках книгу Джойса – вже велике діло. Простежимо, як народжувались жанри та змінювались читацькі смаки. Це лекція, щоб самостійно вирішити, які тексти варті вашої уваги, а що можна лишити поза книжковою шафою.
Це завжди актуальні теми й лекції від найавторитетніших інтелектуалів України
Для тих, хто цінує лаконічність, стислість й авторитетну думку
120 хвилин
Це авторська оптика, завдяки якій ви можете осягнути основні закономірності
Це насамперед «вектор» вашого розвитку; це «кістяк» на який варто спиратися, якщо ви захочете дослідити тему самостійно
Лектор
Ростислав Семків
Кандидат філологічних наук, викладач кафедри літературознавства "Києво-Могилянської академії". Стажувався в Гарвардському університеті, у Верховній Раді України, у Комітеті з питань свободи слова та інформації. Лауреат видавництва "Смолоскип" 1998 і 1999 років, автор книжки есеїв "Фраґменти" (2000). З 2004 року – директор видавництва "Смолоскип".