Творчість Вільяма Хогарта. Початок золотого століття англійського живопису – Культурний Проект
Відбулась: 18.03 о 15:00

Творчість Вільяма Хогарта. Початок золотого століття англійського живопису

Місце IZOLYATSIA
вул. Набережно-Лугова, 8

Тривалість 2 години з перервою

Якщо англійська словесність століттями займала одне з перших місць, із зображальністю тут довгий час було дещо інакше. XVIII століття змінює картину, і перше з ряду блискучих імен тих часів - Вільям Хогарт. Цей художник не тільки мислив по-новаторському, створивши і реалізувавши ідею розповіді в картинах (свого роду, прообраз коміксів), але і став одним з кращих колористів всіх часів.

Лекція читатиметься російською мовою.

Вхід вільний за умови попереднього запису.

Зображення: Грейсон Перрі «Поклоніння вуличних бійців» (деталь) 2012 © автор. Колекція Мистецької Ради, Саутбенк-Центр, Лондон та Британської Ради. Дар автора та Галереї Вікторії Міро, за підтримки Телекомпанії Ченел 4, Арт Фанд і фонду Сфумато та за сприяння Алексіс Партнерс.


Партнери курсу:

 British counsil-IZOLYATSIA 

Лектор

Наталія Романова

Старший викладач Національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І.К. Карпенко-Карого та викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Працювала тривалий час у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Публікується в часописах «Галерея», «Народний депутат», «Антиквар», окремі публікації є в інших періодичних виданнях і збірках матеріалів наукових конференцій. Закінчила мистецтвознавчий факультет Київського державного художнього інституту.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у IZOLYATSIA вул. Набережно-Лугова, 8

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті