Що таке класичне мистецтво? – Культурний Проект
Відбулась: 7.09 о 19:00

Що таке класичне мистецтво?

Мистецтво
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Класичне мистецтво проповідувало, розповідало про війни, рекламувало вельмож, оспівувало науку та підштовхувало моду. Його використовували замість газетних шпальт та зброї, як літописи кохання та секретні шифри. Це історія, яка сьогодні ховається в музеях, а раніше розгорталась просто посеред вулиць. Наталія Романова підготувала особливу лекцію про впливову силу мистецтва.

Як сказав Оскар Вайлд: «Блага, які дарує нам мистецтво, не в тому – чому ми навчимося, а в тому, якими ми, завдяки йому, стаємо». Тож якими ми стаємо в ХХІ столітті? І чим відрізняємось від тих, хто споглядав фрески тисячі років тому? Спробуємо поміркувати, як сьогодні класичне мистецтво зачіпає людину в умовах глобалізації та швидких змін.  

 

Лектор

Наталія Романова

Старший викладач Національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І.К. Карпенко-Карого та викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Працювала тривалий час у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Публікується в часописах «Галерея», «Народний депутат», «Антиквар», окремі публікації є в інших періодичних виданнях і збірках матеріалів наукових конференцій. Закінчила мистецтвознавчий факультет Київського державного художнього інституту.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті