Як слухати Вівальді? – Культурний Проект
Відбулась: 26.01 о 19:00

Як слухати Вівальді?

Музика
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою на каву

Il Prete Rosso, або «рудий поп» європейської музичної культури, Антоніо Вівальді знаменитий не лише своїми «Порами року». Його творчий спадок значно більший. І зовсім не такий одноманітний, як прийнято вважати з легкої руки генія ХХ століття Ігоря Стравінського.

Уже в березні Вівальді виповниться 340 років.  У всього світу ця дата викликає бажання знову послухати геніального венеційця та згадати венеційську музичну традицію, таку специфічну у своїх вподобаннях та жанрових пріоритетах. Це час поговорити про барокову інструментальну та оперну музику, коли трендом стали експерименти із різними формами звучання; педагогіку, адже Вівальді  вчив дівчаток у знаменитій Ospedale della Pieta; моду, бо ж саме венеційські музичні концерти та постановки приваблювали у XVIII столітті туристів зі всього світу. І звісно — дослідити власне оперну й інструментальну музику Антоніо Вівальді.

«Вівальді forewer!» девіз усіх меломанів світу у 2018-му.

Лекція читається російською мовою.

Лектор

Анна Гадецька

Закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі теорії та історії культури цієї ж академії. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Бальні танці як явище культури Романтизму в творчій біографії М. І. Глінки».   Працювала журналістом та автором програм класичної музики на Першому національному телеканалі. Нині – старший викладач кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.   Автор та ведуча багатьох мистецьких проектів, присвячених старовинній музиці. 

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті
  • Смачна хвилинка