Сучасна стихія міфу: культура, політика, реклама – Культурний Проект
Відбулась: 19.03 о 14:00

Сучасна стихія міфу: культура, політика, реклама

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Класичний міф живе у нашому повсякденні. Культурний Герой, Велика Мати, Чарівник, Трікстер — все це невід'ємна частина соціального буття, його тканина. Міфи пройшли шлях трансформацій і взаємодій, але їхня базова структура залишається незмінною. Сучасна культура, політика та реклама базуються на класичних міфологемах, які аудіторія швидко та нерефлексивно засвоює на емоційному рівні, перетворює на непереборні мотиви та бажання. Феномени Стіва Джобса, фільму “Аватар”, політиків-“месій” та “чудо-йогуртів” демонструють, як насправді працює міф у наш час.

Лектор

Євген Пілецький

Кандидат філософських наук, викладач філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченко, психолог-когнітивіст, фахівець у сфері міфології, філософії та психології свідомості.
 
Напрями діяльності: свідомість, міфологія, архаїка і модерн, політична і соціальна психологія, когнітивістика. Пише статті та блоги для українських видань, експерт і ведучий програм «Міністерство майбутнього» й «Антропологія» на радіо «Вести».

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті