Відбулась: 29.10 о 12:00

Шишкін та Джоконда – травми дитинства

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Хто твій улюблений художник та кого ти просто терпіти не можеш? Шишкін та Джоконда – травми дитинства. Мова піде про стереотипи сприйняття мистецтва суспільством, стереотипи про мистецтво та культ реалізму. Показ фототворів мистецтва та діалог-опитування у режимі "подобається/не подобається".

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті