«Весно красна, зігрій ти нас!»: «Снігуронька» М. Римського-Корсакова – Культурний Проект
Відбулась: 3.03 о 19:00

«Весно красна, зігрій ти нас!»: «Снігуронька» М. Римського-Корсакова

Музика
Просто про важливе
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Уже п’ятнадцять років щось дивне відбувається у країні щасливих берендеїв: із року в рік літо стає дедалі коротшим, а весна — холоднішою. «Чому образився на нас Ярило-Сонце і не хоче дарувати нам своє тепло?» — замислюється цар Берендей.

Зненацька приходить відповідь на його запитання: у Зарічній слободі наче нізвідки з’явилася прекрасна дівчина Снігуронька. Холодною красою вона зачарувала всіх: хлопці ледь не б’ються за її увагу і сваряться зі своїми нареченими. Та серце самої снігової красуні не знає тепла кохання. «Чи не через неї Ярило розгнівався на людей? І чи хтось зуміє задобрити могутнє Сонце та захопити Снігуроньку коханням?», — запитує цар Берендей.

Лектор

Віталій Вишинський

Композитор, музикознавець, піаніст. Кандидат мистецтвознавства. Член Національної спілки композиторів України. Стипендіат Міжнародного вагнерівського товариства. Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор відкритого лекторію про музику «Звук», організованого OK projects.   Закінчив композиторський факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі історії зарубіжної музики. Захистив дисертацію на тему «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».   Є автором камерно-вокальних, камерно-інструментальних та симфонічних творів, які виконують на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном. Має наукові публікації у фахових та спеціалізованих виданнях.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті