Відбулась: 15.11 о 19:00

Мандри і карнавали

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Помандруємо з хрестоносцями в далекі країни у справах побожних і не дуже. Поглянемо на мапи світу й географічні трактати, повні речей справжніх і вигаданих. Спробуємо зрозуміти, як працює символіка бестіаріїв. Візьмемо участь у вуличному карнавалі та дізнаємося, чому міська варта не звертає на нього уваги. А що чекало б на нас, якби ми порушували міський порядок в інший час?

Лектор

Галина Глодзь

Аспірантка Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Зарубіжна література". Студентка Інституту св. Томи Аквінського, Київ.  

Лектор

Олексій Браславець

експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Автор радіопередач та культорологічних путівників, був редактором всеукраїнського видання «Католицький вісник». Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці. Олексій може витлумачити не лише фінансові та правові дисципліни, а й розповісти історію Андрієвського узвозу або середньовічної освіти.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті