Відбулась: 10.11 о 17:00

Віра

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Завітаємо до кафедрального собору, щоб довідатися, як виглядали собори, коли були білими, що таке «Біблія для бідних» та як звучала середньовічна меса. Дізнаємося, як можна уникнути вічних пекельних мук, приступивши до сповіді, й комфортно скоротати час у чистилищі, заручившись індульгенцією. Долучимося під час причастя до міської спільноти та послухаємо проповідника, який розповість, чому пости такі важливі. А також дізнаємося, що розклад служіння мес аж ніяк не простіший за розклад руху поїздів.

Лектор

Галина Глодзь

Аспірантка Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Зарубіжна література". Студентка Інституту св. Томи Аквінського, Київ.  

Лектор

Олексій Браславець

експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Автор радіопередач та культорологічних путівників, був редактором всеукраїнського видання «Католицький вісник». Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці. Олексій може витлумачити не лише фінансові та правові дисципліни, а й розповісти історію Андрієвського узвозу або середньовічної освіти.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті