Відбулась: 8.11 о 19:00

Наука

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Поговоримо про таїнство миропомазання й дари Святого Духа, серед яких не останній – мудрість. Прислухаємося до філософів і теологів, познайомимося з найвідомішими єретиками. Дізнаємося про небезпеки надмірного вільнодумства та про засоби, якими користувалась інквізиція до винаходу коментарів на Фейсбуку. Придивимось до мистецьких творів та випробуємо себе в ролі завбачливих митців, підозріливих міщан і пильних інквізиторів.

Лектор

Галина Глодзь

Аспірантка Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Зарубіжна література". Студентка Інституту св. Томи Аквінського, Київ.  

Лектор

Олексій Браславець

експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Автор радіопередач та культорологічних путівників, був редактором всеукраїнського видання «Католицький вісник». Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці. Олексій може витлумачити не лише фінансові та правові дисципліни, а й розповісти історію Андрієвського узвозу або середньовічної освіти.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті