Відбулась: 1.11 о 19:00

Побут

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Зануримося в чуттєвий світ міста, схопимо його звуки, образи й запахи. Вирушимо на ринок, де життя вирує найбільше, і придивимося до людей, які сюди прибувають з товарами місцевими й екзотичними. Спробуємо зрозуміти, як чужоземці могли розрахуватися за придбаний крам. Ми самостійно виготовимо пахощі з воску й трав, щоб нас не збивали з ніг середньовічні аромати і дізнаємось, як можна було за запахом розрізнити представників різних гільдій. А ще – скуштуємо напої, якими бадьорилися європейці до появи кави та поласуємо солодощами, якими тішили себе, поки не з’явився шоколад.

Лектор

Галина Глодзь

Аспірантка Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Зарубіжна література". Студентка Інституту св. Томи Аквінського, Київ.  

Лектор

Олексій Браславець

експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Автор радіопередач та культорологічних путівників, був редактором всеукраїнського видання «Католицький вісник». Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці. Олексій може витлумачити не лише фінансові та правові дисципліни, а й розповісти історію Андрієвського узвозу або середньовічної освіти.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті