Відбулась: 27.10 о 17:00

Знаки і символи

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Від матеріального виміру ми перейдемо до символічного й подивимося на світ очима людини, певної, що все має кілька рівнів прочитання. Дізнаємося про таїнства, в яких земні жести поєднуються з небесною благодаттю. Довідаємося, про що розповідають числа, зорі, каміння, метали, рослини й жести, і спробуємо витлумачити повідомлення з подвійним дном.

Лектор

Галина Глодзь

Аспірантка Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Зарубіжна література". Студентка Інституту св. Томи Аквінського, Київ.  

Лектор

Олексій Браславець

експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Автор радіопередач та культорологічних путівників, був редактором всеукраїнського видання «Католицький вісник». Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці. Олексій може витлумачити не лише фінансові та правові дисципліни, а й розповісти історію Андрієвського узвозу або середньовічної освіти.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті