Романський постмодерний роман: У.Еко, І.Кальвіно, А.Перес-Реверте – Культурний Проект
Відбулась: 17.06 о 11:00

Романський постмодерний роман: У.Еко, І.Кальвіно, А.Перес-Реверте

Література
Академічний курс
Місце Національний музей Тараса Шевченка
бул. Тараса Шевченка, 12

Тривалість 2 години з перервою

Шановні слухачі, зверніть, будь ласка, увагу, що лекцію 17.06 пан Семків читатиме у Національному музеї ім. Т.Г. Шевченка!

Знання – це сила, як вірили давні просвітники. Знання – це небезпечна сила й сильна небезпека, - вважають сучасні автори-постмодерністи. Батьки інтелектуального детектива Умберто Еко та Артуро Перес-Реверте не випустять нас із інтриг своїх текстів: нам доведеться вислухати їхні історії й зануритися у сповнену небезпечну історію Європи.

Лекція пояснить успіх важливого для сучасного письменства феномену історіографічної метапрози, беручи за приклад творчість італійців Умберто Еко, Італо Кальвіно та іспанця Артуро Переса-Реверте.

Лектор

Ростислав Семків

Кандидат філологічних наук, викладач кафедри літературознавства "Києво-Могилянської Академії.   Стажувався в Гарвардському університеті, у Верховній Раді України, у Комітеті з питань свободи слова та інформації. Лауреат видавництва "Смолоскип" 1998 і 1999 років, автор книжки есеїв "Фраґменти" (2000). З 2004 року – директор видавництва "Смолоскип". Основний напрямок діяльності – менеджмент програм та ініціатив.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Національний музей Тараса Шевченка бул. Тараса Шевченка, 12

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті