Ріхард Вагнер. «Лоенгрін» – Культурний Проект
Відбулась: 27.04 о 10:00

Ріхард Вагнер. «Лоенгрін»

Музика
Загальна картина
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

 

«Лоенгрін» — перша реформаторська опера Ріхарда Вагнера, про яку відомий російський композитор Петро Чайковський писав: «Найбільше натхненне творіння німецького майстра». Опера тривала 3,5 години, а лібрето до неї композитор писав спочатку в прозі, і лише згодом переклав на вірші.

Про того, чиє імя не називають, про суміш міфології та високої музики, про справжні пристрасті в холодній культурі Німеччини та «Весільний хор», який сьогодні звучить на всіх весіллях світу — ця лекція розповість вам історію музичних лицарів та Граалю таланту Вагнера.

Лектор

Віталій Вишинський

Композитор, музикознавець, піаніст. Кандидат мистецтвознавства. Член Національної спілки композиторів України. Стипендіат Міжнародного вагнерівського товариства. Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор відкритого лекторію про музику «Звук», організованого OK projects.   Закінчив композиторський факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі історії зарубіжної музики. Захистив дисертацію на тему «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».   Є автором камерно-вокальних, камерно-інструментальних та симфонічних творів, які виконують на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном. Має наукові публікації у фахових та спеціалізованих виданнях.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті