Відбулась: 21.12 о 19:00

Дискусія. Платон vs Аристотель: видимість як таємниця

Філософія
Академічний курс
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

«Суперечка», що розгортається між двома доповідачами, які послідовно викладають позиції Платона й Аристотеля.

Явленість буття як заклик до пізнання: видимість як таємниця. Що приховує явленість? Матерія та речі. Порядок та хаос. Діалектика. Етика й політика.

Рекомендоване читання:

  • Аристотель. Метафизика. Книга 1. Книга 2 (Глава 1)//Аристотель. Сочинения в 4 т. Том 1. – М: Мысль, 1976. – с.65-92.;  Кн.1 Глава 9, Кн.2 Гл.1-3.//Аристотель. Сочинения в 4 т. Том 1. – М: Мысль, 1976. – с.86-99.
  • Платон. Федр // Платон. Сочинения в 4 т. Том 2. – с. 135-192.
  • Платон. Пир // Платон. Сочинения в 4 т. Том 2. – с. 81-134.

Лектор

Тарас Лютий

Доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія».   Письменник, поет.   Автор наукових робіт «Нігілізм: анатомія Ніщо», «Розумність нерозумного», «Культура масова і популярна» (у співавторстві). Видав збірку прози «Вулики сновидінь» та поетичну збірку «Елегії».

Лектор

Людмила Криворучка

Директор Докторської школи ім. родини Юхименків Національного університету «Києво- Могилянська академія»; завідувач докторантури, аспірантури; кандидат філософських наук, Закінчила гуманітарний факультет НаУКМА за спеціальністю «історія філософії» (1998), тема дисертації – «Роль інтерпретації в культурі» (2002), працює як дослідник у наукових проектах НаУКМА, викладає філософські дисципліни в НаУКМА з 1999 р. 

Актуальні дослідницькі зацікавлення: герменевтична традиція в європейській філософії, спадщина Г.-Ґ. Ґадамера; теорії тексту та інтерпретації; філософія освіти, інноваційні методи викладання, концептуалізація та розробка методів викладання й навчання в парадигмі Lifelong Learning як в академічному, так і в поза-академічному середовищі.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті