«Море ім’я йому!»: лабіринти музики Й.С. Баха – Культурний Проект
Відбулась: 11.10 о 19:00

«Море ім’я йому!»: лабіринти музики Й.С. Баха

Музика
Академічний курс
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Його вважали застарілим, він надовго зник для слухачів, аж поки у 1829 році Фелікс Мендельсон не здійснив виконання його «Страстей за Матвієм». З того часу інтерес до творчості та особистості лейпцігського кантора не згасає ні на мить. «Якби вся музична література — Бетховен, Шуберт, Шуман — зникла, було б дуже сумно, але якби щез Бах — я був би невтішним», — говорив Йоганнес Брамс.

Творчість Йоганна Себастьяна Баха неосяжна: твори для солістів, хору та оркестру, інструментальних ансамблів, сольних інструментів. Єдиний жанр, не представлений у його творчості, — опера. Чому? Дізнайтесь з лекцій.

Лектор

Віталій Вишинський

Композитор, музикознавець, піаніст. Кандидат мистецтвознавства. Член Національної спілки композиторів України. Стипендіат Міжнародного вагнерівського товариства. Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор відкритого лекторію про музику «Звук», організованого OK projects.   Закінчив композиторський факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі історії зарубіжної музики. Захистив дисертацію на тему «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».   Є автором камерно-вокальних, камерно-інструментальних та симфонічних творів, які виконують на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном. Має наукові публікації у фахових та спеціалізованих виданнях.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті
  • Смачна хвилинка