Міфодизайн та міфотворчість – Культурний Проект
Відбулась: 26.03 о 14:00

Міфодизайн та міфотворчість

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Міф, незважаючи на свою стійку внутрішню структуру, все ж не зупиняється у часі. Він наповнюється новими змістами, пристосовується до викликів, мімікрує під актуальні тренди. Міф захоплює нові простори, заражає цілі соціальні групи, викликає глибокі та гострі почуття, спонукає до дії, стає справжньою обсесією. Міф — парадоксальна річ. Його не можна примусово чи штучно створити, але при цьому він піддається творчому переосмисленню, реактуалізації, поєднується з іншими міфологемами. Його можна тільки “народити”. Проте, на відміну від часів, коли міф безроздільно панував у людському світогляді, у сучасних умовах він може бути вразливим. Отже: як міфи народжуються, підтримуються та гинуть? Що може й чого не може зробити міфодизайнер?

Лектор

Євген Пілецький

Кандидат філософських наук, викладач філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченко, психолог-когнітивіст, фахівець у сфері міфології, філософії та психології свідомості.
 
Напрями діяльності: свідомість, міфологія, архаїка і модерн, політична і соціальна психологія, когнітивістика. Пише статті та блоги для українських видань, експерт і ведучий програм «Міністерство майбутнього» й «Антропологія» на радіо «Вести».

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті