Міф — неминуча реальність і … неминуча ілюзія – Культурний Проект
Відбулась: 12.03 о 14:00

Міф — неминуча реальність і … неминуча ілюзія

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Для багатьох із нас міф має досить стійкі асоціації: Давня Греція, Єгипет, слов'яни, казкові боги і герої з магічними силами, оповідання про чарівні пригоди й подорожі та найважливіше — кохання, народження і смерть. Ми “складаємо” міфи у минулому і забуваємо, що насправді вони живуть серед нас. Більш того — вони керують нашим життям, формують опори культури. Існування сучасної людини поза міфом фактично неможливе. Міф складає підвалини світогляду, моделює взаємовідносини та формує готові рольові ігри. Так що ж таке міф? Як він працює? Яку реальність описує?

Лектор

Євген Пілецький

Кандидат філософських наук, викладач філософського факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченко, психолог-когнітивіст, фахівець у сфері міфології, філософії та психології свідомості.
 
Напрями діяльності: свідомість, міфологія, архаїка і модерн, політична і соціальна психологія, когнітивістика. Пише статті та блоги для українських видань, експерт і ведучий програм «Міністерство майбутнього» й «Антропологія» на радіо «Вести».

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті