Вступна лекція: "Історія літератури: коротко про головне" – Культурний Проект
Відбулась: 10.09 о 14:00

Вступна лекція: "Історія літератури: коротко про головне"

Література
Академічний курс
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Твір художньої літератури, роман, п'єса чи вірш, є універсальним посланням людини своїм нащадкам. Беручи до рук книги старих майстрів, маємо нагоду відчути пульс життя кількох сотень років до нашого народження. Але хто вони, великі письменники? Хто найперше, з-поміж людей слова, зробив внесок до скарбниці земної цивілізації?

Американський професор Гарольд Блум окреслив "Західний канон": книги 1+25 авторів, яких не можна не знати, не можна залишити непрочитаними. За 120 хвилин ми зможемо піддати його погляд випробуванню на тривкість – доповнити або заперечити. Неминуче при цьому доведеться зробити огляд головних етапів та поворотних точок розвитку світової літератури.
 
Врешті, чи змінилось щось кардинально у красному письменстві від Гомера до Бодлера? Й чи може щось протиставити класиці наша сучасна доба?
 
Лекція читається українською мовою.

Лектор

Ростислав Семків

Кандидат філологічних наук, викладач кафедри літературознавства "Києво-Могилянської Академії.   Стажувався в Гарвардському університеті, у Верховній Раді України, у Комітеті з питань свободи слова та інформації. Лауреат видавництва "Смолоскип" 1998 і 1999 років, автор книжки есеїв "Фраґменти" (2000). З 2004 року – директор видавництва "Смолоскип". Основний напрямок діяльності – менеджмент програм та ініціатив.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті