Відбулась: 30.11 о 19:00

Гоццолі. За воротами раю

Мистецтво
Спецтема
Місце #ПеремогаSpace
бульвар Тараса Шевченка, 62

Тривалість 2 години з перервою

Ренесанс — це не кінець темного середньовіччя і початок нового світлого часу. Італійський ренесанс — це кипляча суміш з релігії  політики і бурхливої ​​фантазії. Беноццо Гоццолі поєднував витончену декоративність, невгамовну вигадку та реалізм, який хочеться назвати фотореалізмом. Художник якого важко віднести до певного напряму чи стилю. Гоццолі мав безпосередній стосунок до  створення «воріт раю» і вочевидь краще за інщих знав що за ними знаходиться.

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у #ПеремогаSpace бульвар Тараса Шевченка, 62

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті