Еротика та оголеність у мистецтві різних часів – Культурний Проект
Відбулась: 21.01 о 12:00

Еротика та оголеність у мистецтві різних часів

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Як сексуальність проявлялася в мистецтві різних часів? Природність, краса, символ, провокація. Історія трактування та умовності у зображенні оголеної натури від античності до 20 ст. Сексуальність, сексизм, сексуалізація у мистецтві різних часів та художніх напрямків. Приклади - архітектурні форми бароко, витіснення жінки з артистичної арени та перетворення її з учасника на об’єкт художнього процесу.

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті