Екскурсія. Зображення просторів на папері – Культурний Проект
Відбулась: 1.11 о 09:00

Екскурсія. Зображення просторів на папері

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

09:00-10:00 – Презентація теми проекту

Розповідь про те, чим публічні простори відрізняються від соціальних чи комерційних, як в місті відбувається делегування повноважень і чому ми збираємося разом, щоб проводити вільний час.

10:00-11:00 – Екскурсія

Ми подорожуватимемо Києвом на невеличкому автобусі розглядаючи архітектуру з незвичної точки зору. Екскурсія познайомить дітей із цікавими проектами організації соціальної взаємодії від бібліотеки до самосаду.

Оскільки тема воркшопу – публічні простори та будівлі спільного користування, ми поїдемо на екскурсію по місцях де простір став проявом дії громадянського суспільства, тобто відповідає потребам певної спільноти, яка збирається щоб проводити час разом.
Ми розкажемо дітям історії реалізації кожного проекту та обговоримо різні аспекти цих процесів.

11:00-11:30 – Маленька перерва на чай з печивом та фруктами

11:30-13:00 – Екскурсія

13:00-14:00 – Обід

14:00-15:00 – Обговорення вражень

Ми спробуємо підсумувати те, що побачили на папері, а також виділити основні якості публічних просторів та принципи їх утворення і функціонування.

15:00-16:00 – Вправа 4. Зображення будівель

Для того щоб навчитись висловлюватись як архітектор, ми опануємо такі поняття як план, розріз та фасад, граючись із маленькими паперовими людьми, овочами та фломастерами.

16:00-16:30 – Маленька перерва на чай з печивом та фруктами

16:30-17:00 – Оголошення завдання. Поділ на команди

Формування чіткого уявлення про формальну складову результату, до якого ми будемо йти впродовж наступних днів. Або як мають бути представлені матеріали проектів, щоб люди їх зрозуміли.

17:00-18:00 – Командна вправа

Вправа, що вчить слухати, ділитись та розподіляти обов’язки.

Лектор

Богдан Волинський

Архітектор. Співорганзіатор та тьютор студентських воркшопів. В тому числі на міжнародній асамблеї студентів архітекторів (EASA Malta 2015). Співорагнізатор щорічного фестивалю “Літня майстерня”. Автор перекладів книжок та статей з архітектури. Співзасновник громадської організації “Критичне мислення”, на чиєму рахунку серії лекцій про місто та методи проектування, міжнародні семінари “Нові міські топології” (разом із Fargfabriken), публічні дикусії, учасницький проект “Мікрорайон Future” (за підтримки фонду ім. Гайнріха Бьолля) та успішний пілотний курс дитячої архітектурної школи в Харкові.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті