Архітектура і мистецтво країн мусульманського світу – Культурний Проект
Відбулась: 19.12 о 10:00

Архітектура і мистецтво країн мусульманського світу

Філософія
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Архітектура та мистецтво країн мусульманського світу підпорядковуються геометрично-площинному сприйняттю дійсності. Майстри неначе прагнуть заповнити весь простір священним абстрактним візерунком. Ми спробуйємо принаймні уявити, як їм вдається досягти витонченості, розмаїття та самобутньої краси в своїх творах. Витоки специфіки цього мистецтва лежать, в першу чергу, в особливостях мусульманської релігії. Власне, це і поєднує традиції різних країн.

Але в кожному конкретному регіоні це мистецтво приймає оригінальні форми, які так чи інакше залишаються в рамках мусульманскього "площинно-геометричного" світогляду.

Лектор

Галина Шевцова

Доктор архітектури, сходознавець, Ph.D, фотохудожник, каліграф, поет хайку, перекладач японської поезії, фольклорист. Професор Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури, викладач каліграфії Українсько-Японського Центру, ведучий Київського Клубу Хайку, гостьовий професор Кіотійського Університету (Японія), член Наукової Спілки Архітекторів Японії, автор чотирьох монографій з архітектури, мистецтва і культури Японії, а також перекладач декількох збірок японських поезій і містичних оповідок. Бере участь у реставраційно-дослідницьких роботах в Японії, що проходять під егідою Японської охорони пам’яток.  Збирає в Японії старі казки і містичні легенди. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (Київ).

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті