Архітектура і мистецтво країн Індокитаю – Культурний Проект
Відбулась: 28.11 о 10:00

Архітектура і мистецтво країн Індокитаю

Філософія
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Про мистецтво і архітектура Камбоджі, Бірми, Індонезії, Таїланду, В’єтнаму та Лаосу мало знає Європа. Ці унікальні країни розташовані на межі впливу двох світів — Індії та Китаю. Які риси з обох полюсів вони увібрали до своїх скарбниць культури?

Ми поговоримо про те, як країни Індокитаю поєднали різні мистецькі та будівельні традиції, але залишили при цьому самобутність. 

Лектор

Галина Шевцова

Доктор архітектури, сходознавець, Ph.D, фотохудожник, каліграф, поет хайку, перекладач японської поезії, фольклорист. Професор Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури, викладач каліграфії Українсько-Японського Центру, ведучий Київського Клубу Хайку, гостьовий професор Кіотійського Університету (Японія), член Наукової Спілки Архітекторів Японії, автор чотирьох монографій з архітектури, мистецтва і культури Японії, а також перекладач декількох збірок японських поезій і містичних оповідок. Бере участь у реставраційно-дослідницьких роботах в Японії, що проходять під егідою Японської охорони пам’яток.  Збирає в Японії старі казки і містичні легенди. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (Київ).

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті