Архітектура і мистецтво Китаю – Культурний Проект
Відбулась: 21.11 о 10:00

Архітектура і мистецтво Китаю

Філософія
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Відомий китайський філософ Конфуцій сказав: "Люди у давні часи не любили говорити багато, вони боялися не встигнути за своїми словами". Цей вислів можна вважати концепцією китайського мистецтва. Його переповнюють прості – фрагментарні або узагальнені — мотиви. Вони створюють враження, ніби автор споглядав за своїм об’єктом вічність і знає про нього все. 

Традиційний китайський живопис суттєво відрізняється від західного перш за все тим, що не намагається вичерпно зобразити навколишній світ, а лише натякає на його присутність. Проте ці "натяки" зроблені настільки майстерно, що перевершують європейський реалізм у "правдивості зображення".

Лектор

Галина Шевцова

Доктор архітектури, сходознавець, Ph.D, фотохудожник, каліграф, поет хайку, перекладач японської поезії, фольклорист. Професор Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури, викладач каліграфії Українсько-Японського Центру, ведучий Київського Клубу Хайку, гостьовий професор Кіотійського Університету (Японія), член Наукової Спілки Архітекторів Японії, автор чотирьох монографій з архітектури, мистецтва і культури Японії, а також перекладач декількох збірок японських поезій і містичних оповідок. Бере участь у реставраційно-дослідницьких роботах в Японії, що проходять під егідою Японської охорони пам’яток.  Збирає в Японії старі казки і містичні легенди. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (Київ).

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті