Джузеппе Верді. «Травіата» – Культурний Проект
Відбулась: 20.04 о 10:00

Джузеппе Верді. «Травіата»

Музика
Загальна картина
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

 

Вона була невимовно граційна, розумна, з легким рум’янцем на щоках — знаком прихованої хвороби. Пливла поверхнею життя у зворушливому ритмі вальсу. Аж раптом з’явився він — і все змінилося… Та головне — змінилася вона сама! Але чи були інші готові до цього? Чи готовий був він змінитися задля неї? Можливо, вона просто заблукала в тому нескінченному кружлянні вальсу?

Це не історія мелодраматичного серіалу, це сюжет трагічної опери опер «Травіати». Її ставлять всі театри світу та обожнюють глядачі різних країн. Про особисту історію Верді, про перших струнких солісток, модерні костюми та спів, що розриває душу — час познайомитися з історією «Травіати» та «Дами з камеліями».

Лектор

Віталій Вишинський

Композитор, музикознавець, піаніст. Кандидат мистецтвознавства. Член Національної спілки композиторів України. Стипендіат Міжнародного вагнерівського товариства. Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор відкритого лекторію про музику «Звук», організованого OK projects.   Закінчив композиторський факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі історії зарубіжної музики. Захистив дисертацію на тему «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».   Є автором камерно-вокальних, камерно-інструментальних та симфонічних творів, які виконують на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном. Має наукові публікації у фахових та спеціалізованих виданнях.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті