Відкрита репетиція опери Генрі Перселла «Дідона та Еней» – Культурний Проект
Відбулась: 2.11 о 18:30

Відкрита репетиція опери Генрі Перселла «Дідона та Еней»

Музика
Спецтема
Місце Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12

Тривалість 1,5 години без перерви

Звісно, лише прем’єра опери здатна виправдати чи...перевершити (в найкращому, звичайно ж, випадку) очікування. Але на прем’єрі Ви ніколи не побачите, що саме робитимуть учасники хору, щоб як найкраще перевтілитися із вишуканих англійських придворних (вірніше, карфагенських) у бридких злодюжок та хвойдуватих краль матросів. А також не зможете почути зауваження та коментарі нашого харизматичного диригента-постановника (на прем’єрі він розмовлятиме лише мовою жестів). А також...багато того, заради чого в цілому світі намагаються пробратися за куліси вистави та отримати таке солодке задоволення погляду зсередини.

Вхід вільний за умови реєстрації. Кількість місць обмежена. Організатор залишає за собою право обмежити доступ на репетицію певній кількості відвідувачів.

Всім власникам абонементу на Капсулу "Барокова опера: made in Ukraine?" надається гарантований вхід на відкриту репетицію, без додаткової реєстрації.

Лектор

Анна Гадецька

Закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі теорії та історії культури цієї ж академії. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Бальні танці як явище культури Романтизму в творчій біографії М. І. Глінки».   Працювала журналістом та автором програм класичної музики на Першому національному телеканалі. Нині – старший викладач кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.   Автор та ведуча багатьох мистецьких проектів, присвячених старовинній музиці. 

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Мистецький Арсенал вул. Лаврська, 10-12

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті