Відбулась: 23.11 о 19:00

Царство Флори. Живопис Стародавнього Риму

Мистецтво
Спецтема
Місце #ПеремогаSpace
бульвар Тараса Шевченка, 62

Тривалість 2 години з перервою

Римляни - перші, хто був по-справжньому закоханий у квіти та сади. Для греків рослини були не більш ніж символами та абстрактними мотивами. Римські художники, натхненні поезією Вергілія та своєю вродженою любов’ю до природи, вперше відкрили світу не лише розмаїття рослинного світу, а й безмежну палітру фарб та емоцій, закладених у темі єднання людини і природи. З точністю Парацельса і легкістю Ренуара римський художник перетворював стіну в пульсуючий Всесвіт, сповнений звуками, запахами і коливаннями вогкості в атмосфері.

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у #ПеремогаSpace бульвар Тараса Шевченка, 62

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті