Відбулась: 16.02 о 19:00

Як слухати Булеза?

Музика
Спецтема
Місце Освітня станція 31В1
вул. Пушкінська, 31-в-1

Тривалість 2 години з перервою на каву

Особа П'єра Булеза є гармонійним втіленням діалектичної єдності протилежностей. У молоді роки він радикально закликав до спалення оперних театрів, був пасіонарним супротивником академічної інерції мистецьких традицій та виборов своїй творчості чільне місце в Новій історії музики. Авторитарний арт-менеджер та прискіпливий перфекціоніст, Булез був готовий витрачати роки й десятиліття на вдосконалення своїх партитур.

На лекції ви дізнаєтеся, як сприймати надскладну матерію творчості П’єра Булеза, зокрема велику увагу буде приділено його «візитівці», вокальному циклу на вірші Рене Шара «Молоток без майстра».

Лекцію читають російською мовою.

Лектор

Олексій Войтенко

Композитор, музикознавець. Кандидат мистецтвознавства. Член Національної спілки композиторів України. Лауреат премії ім. Л. М. Ревуцького. Стипендіат міжнародного Вагнерівського товариства. Навчався у Національній музичній Академії України ім. П. І. Чайковського: кафедра композиції (2002-2007), аспірантура кафедри теорії музики (2007-2010).   Захистив кандидатську дисертацію на тему "Стильова специфіка функціональної трактовки оркестрового тембру в творах М. Я. Мясковського". З 2012 року працює викладачем кафедри теорії музики НМАУ. Головні сфери музикознавчої діяльності – теорія оркестровки, теоретичні та методологічні проблеми композиторської творчості. Музика Олексія Войтенка виконується на багатьох українських фестивалях, а також за кордоном

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31В1 вул. Пушкінська, 31-в-1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті
  • Смачна хвилинка