Відбулась: 18.07 о 10:00

Студіоло. Час для себе

Мистецтво
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Студіоло – феномен що виник в Італії наприкінці 15 століття. Це складне поєднання окремих мистецьких творів, що стало аналогом персональної сторінки у соціальних мережах. Кімната для роздумів, яку могли собі дозволити лише найбагатші та амбіційні політичні лідери. Студіоло відображало особисті ідеали замовника — від дрібного марнославства до спроб самовдосконалення. Тепер майже порожні, ці кімнати наповнили своїми творами кращі музеї світу, але втратили при цьому свій оригінальний контекст.

 

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті