Відбулась: 11.07 о 10:00

Римські мозаїки. Віртуальна реальність

Мистецтво
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Мозаїка розповідає нам, як виглядало життя давніх римлян. Вони лишили нам кольорові тривимірні зображення своїх улюблених акторів, красунь, спортсменів, приборкувачів диких звірів та вправних мисливців. Заможні люди вбрані за останньою модою запрошують нас на святковий бенкет, де серед металевого та скляного посуду лежать риба та фрукти з усієї імперії. Імперія промовляє до нас шумом гранатових та апельсинових дерев, криком Дафни що тікає від Аполлона та тріском колісниці… Відправляємось у подорож античним світом по давніх мозаїках.

Лектор

Антон Проненко

Якщо говорити про мистецтво — то з ким, як не з художником? Антон не просто отримав художню освіту, він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. Народився в родині реставраторів, потім відвідував ДХСШ ім.Шевченка, а закінчив навчання в Національній Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури України — тож з мистецтвом знайомий із самого дитинства. За 20 років освіти він прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

 

“Будь-яка лекція — це лише факти, гіпотези та враження, однак, це той самий крок, який ви робите назустріч новим думкам та ідеям.” Антон Проненко

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті