Таємниці, інтриги, мистецтво – Культурний Проект
Відбулась: 7.07 о 18:00

Таємниці, інтриги, мистецтво

Мистецтво
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Історія шахраїв та підробок, інтриг та міфів – мистецтво це не лише про шедеври. Кому було вигідно називати Ван Гога божевільним? Навіщо в Сікстинській капелі ангел показує дулю Папі Римському? Хто роздає ярлики шедеврам? Та скільки картин Радянський Союз продав за кордон?

 

Поговоримо про найпікантніші історії зі світу мистецтва, про конкуренцію геніїв, скандальні викрадення та хитрі ходи арт-дилерів. Особлива лекція від Наталії Романової, щоб разом розкрити культурні махінації світового масштабу.

Лектор

Наталія Романова

Старший викладач Національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І.К. Карпенко-Карого та викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Працювала тривалий час у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. Публікується в часописах «Галерея», «Народний депутат», «Антиквар», окремі публікації є в інших періодичних виданнях і збірках матеріалів наукових конференцій. Закінчила мистецтвознавчий факультет Київського державного художнього інституту.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті