Архітектурні ідеї: визначні, оригінальні, неймовірні – Культурний Проект
Відбулась: 3.04 о 19:00

Архітектурні ідеї: визначні, оригінальні, неймовірні

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Що відбувається з сучасною архітектурою зараз? Що може відбутись далі? Архітектура продовжує перетворення. На що? Це стає більш зрозумілим, коли виявляємо сутність кожної лінії перетворення. Розберемось як розвивається суперпластичність, як форми будівель набувають нових якостей та нової тектоніки. Щоб зрозуміти архітектуру сучасних можливостей – вийдемо за її межі у світ архітектури інших форм і середовищ і поглянемо звідти.

Пряма мова лектора: Почнемо з узагальнення неймовірного сплеску ідей постмодернізму. Різноманітні та різновекторні, вони досі втілюються, розвиваються та збагачують сучасну архітектуру. Архітектура як образ, як мова, як колекція «готових» форм, як гра. Від підходів до художньої інтерпретації традиційної архітектури та до звільнення композиції від «правильності» перейдемо до розгляду ідей, що переосмислюють основи архітектури, що перетворює будівлі на іншу матеріальність, іншу тектоніку, інші форми «існування».

Лектор

Гліб Ушаков

Кандидат архітектури за спеціальністю «Теорія архітектури», доцент Київського національного університету будівництва та архітектури, майже 10 років працював архітектором КиївЗНДІЕП (Київського зонального науково-дослідного і проектного інституту по цивільному будівництву). Архітектор-дизайнер і вільний художник.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті