Цивілізації Азії, Африки і Америки: витоки, еволюція і взаємини з Європою. – Культурний Проект
Відбулась: 10.07 о 19:00

Цивілізації Азії, Африки і Америки: витоки, еволюція і взаємини з Європою.

Тематичні курси
Просто про важливе
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Що таке цивілізованість, коли і як вона сформувалась, чим відрізняється від дикунства і варварства, за якими ознаками визначається, які має вияви і прояви в різних суспільствах, про що свідчать її чесноти і вади, як допомагає уникнути прикрих помилок і порозумітись у всіляких обставинах? Які цивілізації існували колись або збереглися й досі, чим вони відрізняються за способом життя, господарюванням,

світосприйманням, поведінкою і думками, активністю, адекватністю перспектив і реалій? Чому саме європейська цивілізація справила настільки потужний творчий або руйнівний вплив на власні та інші спільноти, яким чином зазнала змін і модифікацій у взаємодії з культурами Азії, Африки, Америки та в процесі сучасної глобалізації? Як цивілізаційна специфіка позначається на повсякденні, особистій та громадській свідомості, мотивації вчинків і висновків, рушійних або гальмівних чинників буття?

Лектор

Михайло Кірсенко

Доктор історичних наук, професор. Професора Михайла Кірсенка називають учителем багатьох істориків і фахівців з міжнародних відносин майже дев’яноста країн. В Інститутах міжнародних відносин, Дипломатичній і Києво-Могилянській академіях, університетах Європи і Північної Америки його лекції відвідувало не одне покоління майбутніх дипломатів і політиків.  Нагороджений відзнакою МЗС України ІІІ ступеню, м.Києва, відзнакою уряду Чеської республіки.  Тематика наукових досліджень: міжнародні відносини і дипломатія, політична й цивілізаційна історія Західної та Східно-Центральної Європи і Сполучених Штатів, порівняльне українознавство.  

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті