Відбулась: 8.07 о 19:00

Що таке цивілізаційна історія і навіщо вона потрібна?

Тематичні курси
Просто про важливе
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Поставімо собі низку запитань і спробуймо пошукати відповіді. Що таке історія – перебіг випадкових подій чи закономірність причин і наслідків, складний комплекс навчальних предметів і кількадесяти конкретних спеціальних наук про минуле чи пізнавальні розповіді або кумедні оповідання, розвага інтелектуалів а чи важлива потреба будь-яких культурних людей з метою використання і розвитку

гуманістики, природознавства, точних дисциплін, суспільства, технологій, мистецтв, побуту, політики, довкілля, самопочуття, добробуту, взаємин тощо? Як усе поділено в часі на щільно взаємопов’язані хронологічні періоди від давнини до нашого часу, в тематиці на пізнання і дослідження різноманітних галузей людської активності, а в просторі на локальну, регіональну, національну і всесвітню історію? Чому нехтування нею спричиняє поразки, а розуміння полегшує поступ і є запорукою перемоги?

Лектор

Михайло Кірсенко

Доктор історичних наук, професор. Професора Михайла Кірсенка називають учителем багатьох істориків і фахівців з міжнародних відносин майже дев’яноста країн. В Інститутах міжнародних відносин, Дипломатичній і Києво-Могилянській академіях, університетах Європи і Північної Америки його лекції відвідувало не одне покоління майбутніх дипломатів і політиків.  Нагороджений відзнакою МЗС України ІІІ ступеню, м.Києва, відзнакою уряду Чеської республіки.  Тематика наукових досліджень: міжнародні відносини і дипломатія, політична й цивілізаційна історія Західної та Східно-Центральної Європи і Сполучених Штатів, порівняльне українознавство.  

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті