День 1. Людина - суспільна тварина? – Культурний Проект
Відбулась: 20.06 о 10:00

День 1. Людина - суспільна тварина?

Місце Хата-Майстерня
с. Бабин, Івано-Франківська область.

Тривалість 2 години з перервою

  • Теорії природи соціальності людини
  • Чим соціум відрізняється від зграї тварин?
  • Чи може людина існувати поза соціумом?

Лектор

Антон Дробович

Антон Дробович — кандидат філософських наук, експерт у сфері освіти і культури, дослідник міфології та сучасних комунікацій, арт-критик, член Правління Молодіжної Асоціації Релігієзнавців. Працює доцентом кафедри культурології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та експертом Інституту суспільно-економічних досліджень. Лауреат ІV мистецтвознавчого конкурс Stedley Art Foundation, автор циклу лекцій на тему міфології у мистецтві, а також понад 50 наукових публікацій у сфері філософії, культурології та антропології.

Лектор

Ольга Курна

Експертка у сфері освіти, програмна директорка Культурного Проекту. Має ступінь магістра філософії. Авторка та викладачка програм із критичного мислення, логіки, етики, філософії для Культурного Проекту та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Досліджує роль гуманітарної освіти у суспільстві, когнітивні науки та логіку. Займається філософською антропологією та питанням імплементації гуманітарного знання в життєву та професійну практику.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Хата-Майстерня с. Бабин, Івано-Франківська область.

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті