Відбулась: 4.04 о 19:00

Інфраструктура і ключові гравці сучасного мистецтва

Мистецтво
Спецтема
Місце Life Work Balance Hub
вул.Дегтярна 11

Тривалість 2 години з перервою

Художник, куратор, виставка  – функціонування мистецтва як культурно-соціального феномену у сучасному світі. Глобальна мапа мистецьких подій: бієнале, ярмарки, музейні та галерейні проекти, резиденційні програми. Сучасне мистецтво як об’єкт колекціонування.

Лектор

Аліса Ложкіна

Незалежна кураторка, арт-критикиня.

У галузі сучасного мистецтва працює з 2002 року. Очолювала журнал ART UKRAINE, була заступницею гендиректора Мистецького Арсеналу.

Керувала міжнародними та українськими мистецькими проектами. Була кураторкою виставок у Польщі, Австрії, Угорщині, США. Активна популяризаторка сучасного українського мистецтва у світі. Організований у Будапешті проект «Перманентна революція» номінувався на престижну премію в галузі музейних виставок Global Fine Art Awards.

Упорядниця книги ART WORK/Мистецька праця – збірки текстів провідних критиків, культурологів та митців про роботу художника. Зняла документальний фільм про евакуацію “скарбів диктатора” з Межигір’я “Хто без гріха?” 

У вільний від роботи час малює, пише, подорожує, грає з котами та розмірковує про зв’язок гностичної традиції та сучасної астрофізики.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Life Work Balance Hub вул.Дегтярна 11

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті