Відбулась: 31.03 о 15:30

Основи сучасної візуальності

Мистецтво
Спецтема
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Сучасне мистецтво – генеза, особливості, способи інтерпретації. Я приходжу на виставку, і мені здається, що сучасне мистецтво – безглуздий фарс. Це лікується? Глядацькі стратегії. Еволюція категорії краси у класичному і сучасному мистецтві. Розуміння мистецтва, яке викликає гострі і не завжди комфортні відчуття. Сприйняття мистецтва між раціональним аналізом і чуттєвою інтуїцією.

Лектор

Аліса Ложкіна

Незалежна кураторка, арт-критикиня.

У галузі сучасного мистецтва працює з 2002 року. Очолювала журнал ART UKRAINE, була заступницею гендиректора Мистецького Арсеналу.

Керувала міжнародними та українськими мистецькими проектами. Була кураторкою виставок у Польщі, Австрії, Угорщині, США. Активна популяризаторка сучасного українського мистецтва у світі. Організований у Будапешті проект «Перманентна революція» номінувався на престижну премію в галузі музейних виставок Global Fine Art Awards.

Упорядниця книги ART WORK/Мистецька праця – збірки текстів провідних критиків, культурологів та митців про роботу художника. Зняла документальний фільм про евакуацію “скарбів диктатора” з Межигір’я “Хто без гріха?” 

У вільний від роботи час малює, пише, подорожує, грає з котами та розмірковує про зв’язок гностичної традиції та сучасної астрофізики.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті