Абонементи
Ви маєте змогу обирати найбільш цікавий та близькой до ваших інтересів абонемент 1, а можливо й 100 лекцій! Незалежно від вашого рівня знань
Обрати абонементТривалість 2 години з перервою
Піднесення людини та мудрість скептицизму. Чому мислителі Відродження звертаються до природи людини? Чи існували межі такого самозвеличення Людини? У чому смисл повернення до Античності? Ці питання лежать в основі нового погляду на світ і людину, коли на зміну теоцентричній моделі приходить антропоцентрична. Відбувається поворот від універсальних проблем світу до внутрішнього світу людини, провадиться реабілітація людської насолоди й апологія природної етики. Проблема гріхопадіння переосмислюється як проблема людської гідності. Поговоримо про те, як формується гуманістичний ідеал героїчної та величної людини як найвищого творіння Бога.
Доктор філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». Письменник, поет. Автор наукових робіт «Нігілізм: анатомія Ніщо», «Розумність нерозумного», «Культура масова і популярна» (у співавторстві). Видав збірку прози «Вулики сновидінь» та поетичну збірку «Елегії».
Директор Докторської школи ім. родини Юхименків Національного університету «Києво- Могилянська академія»; завідувач докторантури, аспірантури; кандидат філософських наук, Закінчила гуманітарний факультет НаУКМА за спеціальністю «історія філософії» (1998), тема дисертації – «Роль інтерпретації в культурі» (2002), працює як дослідник у наукових проектах НаУКМА, викладає філософські дисципліни в НаУКМА з 1999 р.
Актуальні дослідницькі зацікавлення: герменевтична традиція в європейській філософії, спадщина Г.-Ґ. Ґадамера; теорії тексту та інтерпретації; філософія освіти, інноваційні методи викладання, концептуалізація та розробка методів викладання й навчання в парадигмі Lifelong Learning як в академічному, так і в поза-академічному середовищі.