«Ти ніколи мене не спитаєш…»: «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера – Культурний Проект
Відбулась: 18.01 о 19:00

«Ти ніколи мене не спитаєш…»: «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера

Музика
Загальна картина
Місце Online
Worldwide

Тривалість 2 години з перервою

Він з’явився неочікувано, ніби нізвідки — приплив у човні, запряженому прекрасним лебедем. Усі знали, що він тут, аби врятувати нещасну Ельзу, яку звинуватили у найстрашнішому злочині — убивстві брата. Їй ніхто не вірить, лише Він! І Він ладен віддати власне життя, аби захистити її честь та добре ім’я. Але хто Він? Звідки? Хто його батько? І чому про це не можна запитувати?!

«Лоенгрін» — перша реформаторська опера Ріхарда Вагнера, про яку відомий російський композитор Петро Чайковський писав як про найбільш натхненне творіння німецького майстра.

Лектор

Віталій Вишинський

Композитор, музикознавець, піаніст. Кандидат мистецтвознавства. Член Національної спілки композиторів України. Стипендіат Міжнародного вагнерівського товариства. Доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор відкритого лекторію про музику «Звук», організованого OK projects.   Закінчив композиторський факультет Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі історії зарубіжної музики. Захистив дисертацію на тему «Симфонізм Д. Шостаковича і Г. Малера: рух як структуруючий та музично-драматургічний фактор».   Є автором камерно-вокальних, камерно-інструментальних та симфонічних творів, які виконують на фестивалях сучасної музики в Україні та за кордоном. Має наукові публікації у фахових та спеціалізованих виданнях.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Online Worldwide

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті