Одіссей повертається, або Блудний ірландець Джойс – Культурний Проект
Відбулась: 6.11 о 15:00

Одіссей повертається, або Блудний ірландець Джойс

Література
Академічний курс
Місце Online
Worldwide

Тривалість 2 години з перервою

Інтелектуальна література – справа витривалих. Напевне, найскладніше, що може трапитися з нами, коли відкриваємо книгу, – це зустріч із сюжетами та персонажами Джеймса Джойса. До його текстів слід повертатися не раз, розуміючи їх щоразу глибше та цілісніше. Джойс не пише – він веде діалог з цілою людською культурою та літературою від самого Гомера. Якщо починаємо вникати у тексти Джойса, значить наш інтелект достатньо зрілий, щоб розуміти і саме життя.

Упродовж лекції творчість Джеймса Джойса, одного із найбільш складних авторів світової літератури, буде вписано в контекст розвитку ірландського та британського письменства з одночасним окресленням особливостей розвитку культурно-мистецьких взаємин метрополії та колонії. Детальніше інтерпретуватимемо збірку короткої прози Джойса "Дублінці", романи "Портрет митця замолоду" та "Улісс".

Лекція читається українською мовою.

Лектор

Ростислав Семків

Кандидат філологічних наук, викладач кафедри літературознавства "Києво-Могилянської Академії.   Стажувався в Гарвардському університеті, у Верховній Раді України, у Комітеті з питань свободи слова та інформації. Лауреат видавництва "Смолоскип" 1998 і 1999 років, автор книжки есеїв "Фраґменти" (2000). З 2004 року – директор видавництва "Смолоскип". Основний напрямок діяльності – менеджмент програм та ініціатив.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Online Worldwide

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті