Акордеон + клавесин: soli e tutti – Культурний Проект
Відбулась: 22.07 о 19:00

Акордеон + клавесин: soli e tutti

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Незвичне поєднання інструментів, які навряд чи могли колись у минулому звучати разом. Тим цікавіше те, що відбувається з цими клавішними інструментами сьогодні.

В програмі італійська, іспанська та латино-американська музика - барокова та сучасна, серйозна і та, що була одразу написана як легка та розважальна. Одне виключає інше? В п'ятницю буде можливість переконатись, що це різні частини дивовижно різноманітного музичного світу. Зібрані разом вони неначе спілкуються один з одним, а ми збираємо музичні пазли - нові та неочікувані.

Виконавці - неперевершені відомі українські музиканти: Світлана Шабалтіна (клавесин) та Євгенія Черказова (акордеон).

Лектор

Анна Гадецька

Закінчила історико-теоретичний факультет Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, згодом аспірантуру на кафедрі теорії та історії культури цієї ж академії. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Бальні танці як явище культури Романтизму в творчій біографії М. І. Глінки».   Працювала журналістом та автором програм класичної музики на Першому національному телеканалі. Нині – старший викладач кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.   Автор та ведуча багатьох мистецьких проектів, присвячених старовинній музиці. 

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті