День відкритих дверей – Культурний Проект
Відбулась: 5.06 о 13:00

День відкритих дверей

Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Лектор

Алевтина Кахідзе

Лауреат Премії Малевича для українських художників 2008 р., переможець конкурсу серед молодих художників і кураторів Центру сучасного Мистецтва при НаУКМА 2002 року; закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (факультет графіки), Академію Яна ван Ейка (Маастріхт, Нідерланди); учасниця багатьох міжнародних та українських мистецьких проектів; співзасновниця приватної резиденції для іноземних художників у с. Музичі та он-лайн видання про мистецтво www.kram.in.ua.

Лектор

Зоя Звиняцьківська

Fashion-критик, директор Ukrainian Fashion Museum, перший fashion-редактор ТОП 10, автор "Першої історії української моди"

Лектор

Андрій Баумейстер

Доктор філософських наук. З 2002 викладає на кафедрі філософії філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також викладає метафізику та історію філософії у Вищому релігійному інституті святого Томи Аквінського у Києві.   У 2011 році монографія «Філософія права» була відзначена премією імені М. Л. Злотіної «За кращу філософську монографію останнього десятиріччя».  У рамках Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» монографії «Біля джерел мислення і буття» і «Тома Аквінський: вступ до мислення» були визнанні кращими книгами 2012 року в номінації «Софія».   Андрій Баумейстер є науковим редактором рубрики «Онтологія» в українській версії «Європейського словника філософії» (під керівництвом Барбари Кассен і Костянтина Сігова).

Лектор

Олександра Кольцова

Олександра Кольцова (Каша Сальцова) — співачка, автор пісень і лідер гуртів "Крихітка Цахес (1999-2007) і "Крихітка" (2007- теперішній час), журналіст, головний редактор музичного журналу "Moloko" (2001-2002), ведуча "Радіо Рокс" (2001), громадський діяч.

Лектор

Lera Sxemka

Ілюстратор, графічний дизайнер та дослідник, співзасновник Urban Sketching Project Kyiv. Візуальний митець We BAD та дизайнер газети SEEE. Учасниця проекта «50 винаходів, котрі Україна подарувала світ».

Інтерв’ю: http://styleinsider.com.ua/2015/11/otkrytie-illyustrator-lera-lyashenko-miks-kollazhej-i-sketchej/

Портфоліо: https://www.behance.net/sxemka, http://sxemka.tumblr.com

Лектор

Сергій Рістенко

Професійний фотограф, працював з багатьма інформагенціями та виданнями, 16 років досвіду. З 2012 року зацікавився мобільною фотографією. Мав публікації в NY Times,The Guardian, а одна з робіт поїхала до Columbus Museum of Art (США), був рекомендований в блозі Інстаграм, провів три персональні виставки в Києві та Одесі, регулярно практикує майстер-класи з мобільної фотографії.

Instagram: @werter

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті