Збочена логіка самотності: Франц Кафка. Огляд австро-німецької літератури кінця ХІХ - першої половини ХХ ст. – Культурний Проект
Відбулась: 23.11 о 19:00

Збочена логіка самотності: Франц Кафка. Огляд австро-німецької літератури кінця ХІХ - першої половини ХХ ст.

Література
Академічний курс
Місце Освітня станція 31в1
вул. Пушкінська 31в1

Тривалість 2 години з перервою

Як легко у зіткненні з викликами та небезпеками нового століття втратити всі орієнтири і цінності – сам сенс існування. І так по-людськи, навіть без надії, продовжувати шукати його в надрах та замках абсурду земного існування. Франц Кафка писав, що ненавидить все, крім літератури. Можливо, він просто бачив, що саме мистецтво покликане витворити наново новий простір для людського існування? Лекція дасть уявлення про сутність модерністського експерименту в прозі, а також докладно ознайомить із життям та творчістю одного із чільних модерністів своєї доби – Франца Кафки. Буде глибше інтерпретовано окремі зразки його короткої прози ("Перевтілення", "Сільський лікар"), а також романи ("Процес", "Замок", "Америка").   Лекція читається українською мовою.     Бібліографія до теми лекції: Споглядання. Франц Кафка Українська / Основи / 2013 р.   Зниклий безвісті. Франц Кафка Українська / 280 с. / Критика / 2009 р.   The Cambridge Companion to Kafka Англійська / Cambridge University Press / 2002 р.

Лектор

Ростислав Семків

Кандидат філологічних наук, викладач кафедри літературознавства "Києво-Могилянської Академії.   Стажувався в Гарвардському університеті, у Верховній Раді України, у Комітеті з питань свободи слова та інформації. Лауреат видавництва "Смолоскип" 1998 і 1999 років, автор книжки есеїв "Фраґменти" (2000). З 2004 року – директор видавництва "Смолоскип". Основний напрямок діяльності – менеджмент програм та ініціатив.

Місце проведення

Лекцiя проводиться у Освітня станція 31в1 вул. Пушкінська 31в1

Лекція минула

Зареєструйся та отримуй
більше матеріалів
та інших можливостей! Зареєструватися на сайті