Навчання
Онлайн-курс
/

Влада моди

Креативні індустрії
Ми живемо у суспільстві, де купуємо не тільки речі – але й стиль життя, програми соціальних активістів і політиків. У курсі розглянемо приклади, як одяг відображає те, що ми про себе думаємо, і як модний дизайн виявляється нашим найбільш правдивим відображенням.
5 вебінарів, початок 26 травня

Про курс

Люди – єдині живі істоти, які можуть швидко, легко і різноманітно міняти свою оболонку – одяг. Носіння одягу є соціальним ритуалом. З його допомогою люди взаємодіють один з одним і заявляють про себе світові. До моди можна ставитися усвідомлено і управляти враженням або читати чужі сигнали.
Під час курсу поговоримо та переконаємось, що сумнівне, на перший погляд, формулювання «влада моди» відображає не тільки бажання слідувати трендам і купувати щось нове.

Як буде викладатись курс

Онлайн-курс,
5 вебінарів
Лекції читатимуться щосереди, о 19:00. Тривалість одного вебінару — дві години
Додаткові матеріали
В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури
Сертифікат
Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат

Для кого цікавий цей курс?

/
Для тих, хто хоче бачити не тільки сучасні тренди, а й глибинні тенденції
/
Для тих, хто мріє про роботу у фешнгалузі
/
Для тих, хто цікавиться модою та хоче розібратись – як та чому вона змінюється й еволюціонує

Програма курсу

26.05 | 1 ЛЕКЦІЯ.........
Секс: тіло у моді
Від уніформи до порнографії – на лекції розглянемо, як знаки небезпеки, сили і влади в одязі описуються в категоріях сексу. І як тіло стало об'єктом інвестиції і показником статусу.
02.06 | 2 ЛЕКЦІЯ.........
Політика: одяг як позиція сили
Як одяг став дуже красномовним способом для політичного висловлювання як людей влади, так і людей на вуличному марші? Яким чином текстиль пов'язаний з політичною повісткою. Ви з’ясуєте як поява західної моди в пострадянський простір каталізувала зміни в суспільстві.
09.06 | 3 ЛЕКЦІЯ.........
Мистецтво і мода: міцно пов'язані
Мода – це мистецтво? На лекції ви розглянете, як мода взаємодіє з мистецтвом і чому так сталося, що фешнбізнес почали називати мистецтвом.
16.06 | 4 ЛЕКЦІЯ.........
Соціальна повістка: гендер, бодіпозитив і раса
Поговоримо про теми, які викликають найбільший резонанс у сучасному суспільстві. Як вони відображаються у моді та чи робить мода світ більш толерантним? Також під час лекції приділимо увагу моралізаторству в соціальних мережах.
23.06 | 5 ЛЕКЦІЯ.........
Етніка і мода: натхнення або апропріація
Модні дизайнери завжди надихалися етнічними культурами цілого світу. Як це відбувається зараз у зв'язку з новою етикою? Апропріація – це тимчасово або з нами назавжди? Обговоримо складні взаємини моди і архаїки.

Лекторка

Тетяна Соловей

Головна редакторка BURO., спікерка освітніх програм та культурних ініціатив.

З 2012 по 2020 працювала оглядачкою відділу моди, ювелірних прикрас та sustainability Vogue UA. Започаткувала рубрику, присвячену сталому розвитку, на сайті та в журналі. У якості лекторки бере участь у паралельних програмах до виставкових проєктів Одеського художнього музею, НАМУ, Центру сучасного мистецтва М1. Викладає у профільних учбових курсах K.A.M.A (Київ) та Ukrainian Fashion Education Group (Харків).

Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно.
Доступ до відео курсу гарантовано протягом року.
Мова викладання - російська.
Лекції читатимуться онлайн у форматі вебінарів з експертом.
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
(095) 493 04 04
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Промокод
Поширені питання
Для якого рівня підготовки розрахований цей курс?
Курс сподобається слухачам, які бажають вивчати моду від початку, і тим, хто хоче впорядкувати свої знання.
Як буде відбуватись онлайн-навчання?
Всі лекції відбуваються онлайн у форматі вебінарів. Ми нагадаємо вам про початок навчання за тиждень до початку курсу. На сайті Культурного Проекту для вас буде створений особистий кабінет. В ньому будуть зберігатись записи вебінарів, які вже відбулись та додаткові матеріали до них. Ви можете переглядати лекції з моменту їх появи та у будь-який зручний для вас час. Доступ до всіх лекцій курсу у кабінеті гарантовано протягом року.
Як буде відбуватись комунікація під час курсу?
Перед початком курсу наш координатор додасть вас у телеграм-групу курсу, тому просимо заздалегідь налаштувати цей додаток на ваших гаджетах. В телеграм-групу ми будемо надсилати додаткові матеріали та корисні посилання від лектора курсу, обговорювати лекції. Також, ви матимите можливість ставити запитання в чаті вебінарної кімнати під час лекції. Ми розберемо найцікавіші питання в прямому ефірі вебінару. Відповіді будуть також записані і доступні в особистому кабінеті.
Як сплатити за курс?
Ви можете оплатити курс за допомогою карт VISA, Mastercard, сервісів Privat24, Apple Pay та Google Pay.
Якщо виникнуть організаційні питання, щодо курсу, до кого звертатись?
Радо відповімо на ваші запитання та допоможемо за телефоном (095) 493 04 04 або пошті info@culturalproject.org
Матеріали з журналу