Навчання
Відеокурс
/

Еволюція моди

Креативні індустрії
Впродовж курсу простежимо, як мода змінювалась під впливом технічного прогресу, та побачимо, що роль моди є більшою за розробку нових сезонних фасонів.
Відеокурс, 6 вебінарів у записі
1 800 грн
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
*Оплата здійснюється у будь-якій валюті з конвертацією коштів
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Промокод

Про курс

У пошуках відповідей на ці питання нам допоможе пильне розглядання показових прикладів, які ілюструють як відбуваються зміни – від денді та модників вікторіанської епохи до флапперів, бебі-бумерів та меленіалів. Роздивляючись виняткові речі Габріель Шанель, Соні Делоне, Мері Куант, Пако Рабана, Тьєррі Мюглера, Джона Гальяно, Александра МакКуіна, Алессандро Микеле, Джонатана Андерсона, простежимо розвиток сприйняття моди у її взаємозв'язку з ключовими подіями в житті суспільства.
Як технічні винаходи впливають на силуети та смаки певної епохи? Як розвиток хімічної галузі відображається в одязі? Як нові медіа протягом ХХ ст. формували наш зовнішній вигляд?

Як викладається курс

Відеокурс, 6 лекцій
Тривалість однієї лекції — півтори години.
Додаткові матеріали
До кожної лекції ви отримаєте презентації з візуальними матеріалами.
Доступ до відеокурсу гарантовано протягом року
Ви можете переглядати відеокурс у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час протягом року.

Для кого цікавий цей курс?

/
Для тих, хто цікавиться модою та хоче розібратись – як та чому вона змінюється й еволюціонує
/
Для тих, хто мріє про роботу у фешнгалузі
/
Для тих, хто хоче бачити не тільки сучасні тренди, а й глибинні тенденції

Програма курсу

1 ЛЕКЦІЯ.........
Перша промислова революція: як механічний ткацький верстат змінив суспільство та що таке Велике чоловіче самозречення
Ми почнемо незвично – з чоловічого одягу. Під час лекції розглянемо, як та з чого почалась перша промислова революція. На прикладі Great Male Renunciation, Великого чоловічого самозречення, будемо вивчати, як змінювався дрескод ХVIII та XIX сторіччя, і дійдемо до моменту, коли з'явилась мода.
2 ЛЕКЦІЯ.........
Чому порівняння сукні Chanel з конвеєром Ford не образило Габрієль Шанель
Ця лекція присвячена зв'язку моди та модернізму. Ми розглянемо, яку роль відіграла мода у створенні естетики епохи ХХ ст, та як ідея уніформи допомагала в формуванні людей нового типу.
3 ЛЕКЦІЯ.........
Перший тренд: чим цікава сорочка з брокаровським шиттям
Лекція присвячена українським явищам, які є показовими для розуміння ХХ ст. Під час лекції ми розглянемо, чому брокарівське шиття хрестиком можна вважати прикладом глобалізації, за що його критикували сучасники і чому зараз його можна вважати прикладом формування та існування модного тренду.
4 ЛЕКЦІЯ.........
Радіо, кіно, телебачення – як медіа впливають на те, як ми виглядаємо
У фокусі уваги – нові медіа: як поява нового винаходу змінює уяву про моду; як це пов'язано з молодіжними субкультурами та символічним значенням одягу; як «рухомі зображення» впливають на тренди та розвиток журнальної галузі.
5 ЛЕКЦІЯ.........
Мода діджітал доби: змінилась назавжди?
Від інфлюерсерів до діджітал моделей та одягу, надрукованому на 3D принтері – розглянемо як сучасне медійне середовище змінило світ моди, і як пандемія допомагає зрозуміти ці зміни.
6 ЛЕКЦІЯ.........
Сталий розвиток у сфері моди: тимчасовий маркетинг або нова революція?
Термін “сталої моди” став занадто модним. Як ідея sustainability змінює моду та як вона використовується виключно у PR-цілях, чи варто мріяти про етичну моду або забути про це як нездійсненну перспективу. Впродовж лекції ми подивимось на сукупність факторів, які впливають на загальне розуміння теми.

Лекторка

Тетяна Соловей

Головна редакторка BURO., спікерка освітніх програм та культурних ініціатив.

З 2012 по 2020 працювала оглядачкою відділу моди, ювелірних прикрас та sustainability Vogue UA. Започаткувала рубрику, присвячену сталому розвитку, на сайті та в журналі. У 2019 пройшла курс FASHION AND SUSTAINABILITY: UNDERSTANDING LUXURY FASHION IN A CHANGING WORLD by LONDON COLLEGE OF FASHION AND KERING. У якості лекторки бере участь у паралельних програмах до виставкових проєктів Одеського художнього музею, НАМУ, Центру сучасного мистецтва М1. Викладає у профільних учбових курсах K.A.M.A (Київ) та Ukrainian Fashion Education Group (Харків).

Формат навчання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Мова викладання - російська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Курс розрахований для будь-якого рівня знань
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04
Матеріали з журналу