Навчання
/
Відеокурс
Відеокурс, 24 лекцій

Емоційний інтелект:
інструкція з використання

Психологія
Розумне поводження в емоційній сфері - ваша внутрішня опора в різних життєвих ситуаціях. Якщо Ви той/та, хто несе відповідальність за роботу команди, емоційна проявленість, культура проговорювати емоційні стани розширить територію довіри та підвищить рівень вашої резильєнтності.

Про курс

Щоб порозумітися, часом недостатньо бути відвертим із самим собою чи говорити з людьми однією мовою. Багато інформації залишається поза словами, в тому числі в емоціях. Вміння правильно розуміти і керувати власними емоційними станами позитивно впливає на всі сфери життя та допомагає досягати результатів.

Шлях починається з усвідомлення своїх емоцій, встановлення доброго контакту зі своєю емоційною проявленістю, розпізнавання тригерів та вміння вибирати вдалу стратегію для проживання емоційних станів.

Продовженням шляху можна вважати розуміння та розвиток навичок емпатії. Соціалізація, необхідність бути в контакті — одна з важливих базових потреб людини. Дует емоція-потреба допомагає визначати та регулювати власний стан. Ця ж зв’язка підтримує нас у бажанні зрозуміти стан іншої людини і знайти спільну мову.

Цей курс — своєрідна інструкція із застосування, що допоможе засвоїти низку корисних навичок від самоусвідомлення до здорової та ефективної соціальної взаємодії.
Ти завжди розумієш, що відчуваєш?
Вмієш ділитися емоціями та розпізнавати, що відчувають інші? Емоції — це інструмент, яким можна навчитися користуватися, щоб не завдавати шкоди ні собі, ні іншим.

Як відбувається навчання?

Курс складається з 24 відеолекцій для самостійного перегляду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Відеокурс
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Додаткові матеріали
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року
Доступ до курсу

Для кого цей курс

/
Для кожного, хто хоче набути більшої впевненості та поведінкової варіативності в емоційно-заряджених ситуаціях приватного життя
/
Для спеціалістів, чия діяльність потребує вправного реагування в ситуаціях підвищеного емоційного градусу діалогу, перемовин, домовленостей

Програма курсу

Світлана Савчук
Тренерка та фасилітаторка для бізнесу, практикуюча психотерапевтка, медіаторка. Тренерка проєкту «Адвокат Майбутнього» з тем комунікація, лідерство, емоційний інтелект. Тренерка проєкту HR Майстерня 2.0 з теми Емоційна Стійкість. Одна з тренерок Школи Перемовин, сумісно з Європейською Бізнес Асоціацією. Партнерка Європейської Бізнес Асоціації з проведення тренінгів та освітніх програм. Авторка календаря та відповідного аудіо-курсу «Спокій всередині себе» / Own Your Quiet.

Лекторка

Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56