Навчання
Онлайн-курс
/

Чим живе сучасна економіка

Економіка
Лекція присвячена основним економічним ідеям та їх впливу на наше щоденне життя. Ви прослідкуєте, які погляди та економічні доктрини борються між собою, і як пандемія вплинула на економічні тренди.
Вебінар, 10 червня

Про подію

У фізиці для своїх дослідів ми можемо побудувати великий колайдер, в хімії змішуємо речовини і спостерігаємо за реакцією, а економіка – це, насамперед, похідна від наших власних бажань, прагнень, реакцій, що викликані безліччю факторів, які майже неможливо точно відтворити повторно.

Під час 2-годинної лекції ви заглибитесь у основні економічні теорії, розберетесь – як вони впливають на сучасне життя та як змінилися економічні тренди протягом останнього року.
Економіка як соціальна дисципліна суттєво відрізняється від точних наук, де гіпотези підтверджуються чи спростовуються чіткими експериментами.

Лектор

Олексій Геращенко

Викладач авторських фінансових курсів на програмах MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі, бізнес-тренер і консультант.

Автор 4-х книжок – популярного підручника “Економіка XXI”, художньої повісті “Лише секунда”, дитячої пригодницької економічної історії «Котономіка або Як коти економіку будували» і довідника для підприємців-початківців «Власний бізнес. Перший крок. Економіка».

Формат навчання
Переглядайте лекцію, коли вам зручно.
Доступ до запису лекції гарантовано протягом року.
Мова викладання - українська.
Лекція відбудеться онлайн у форматі вебінару з експертом.
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
(095) 493 04 04
Click to order
Матеріали з журналу